VOLCANO COMPLEX

Není náhoda, že se tento designový komplex jmenuje Volcano Complex. Je situován na okraji Prokopského údolí, v oblasti, kde v prvohorách probíhala vulkanická aktivita. Přímo z klubové části, lépe řečeno z běhátka, jste zataženi do přírodní rezervace s pohledem na vyhaslou sopku, dle které dostala budova „Volcano Complex“ i ulice „K Sopce“ své jméno.

Wellness a Fitness

Volcano Health Club je netradičním projektem pro zdraví a krásu a v Česku se stal naprosto ojedinělým. Kromě široké palety špičkových služeb v oblasti fitness, spa a wellness, nabízí Volcano Health Club jako první klub v ČR inovativní technologii Kinesis. Moderní a současně příjemný design, který je umocněn přítomností denního světla, dělají z Volcano Health Club neopakovatelné a inspirující prostředí pro zdraví a krásu. Návštěvníci mohou po vyhřívané podlaze vstoupit do stylově vyhraněného, ale překvapivě útulného prostředí wellness a nechat se obklopit přírodními materiály a všestrannou péčí. Najdou zde aromapáru s čistými éterickými oleji, uvolnění v sauně s ochlazovacím bazénkem a v tepidáriu, posilujících imunitní systém. Užijí si relaxaci ve vířivé vaně, na vyhřívaných lehátkách pro odpočinek mezi procedurami a vyberou si z několika typů masáží. To vše je spojeno s výhledem do přírody a v letě se slunečnou terasou pod kráterem sopky Prokopského údolí.

Hotel

Volcano Spa Hotel je luxusní čtyř- hvězdičkový hotel inspirovaný krásou přírody, která jej obklopuje. Tento butikový hotel na úpatí sopky avšak nedaleko centra Prahy nabízí 20 pokojů a apartmá pojmenovaných po nejznámějších sopkách světa. Unikátní koncept tohoto butikového hotelu se doplňuje s vybavením pokojů a výjimečnými službami. Hostům je k dispozici rozsáhlá fitness – welness & spa zone, která umožnuje náročnému hostovi využít maximální relax a širokou nabídku služeb, které v Praze nabídne pouze malá skupina hotelů.

Restaurace

Menu ve Volcano Café Restaurant se mění každou sezonu, aby reflektovalo náš závazek k servírování nejčerstvějších produktů, které jsou denně k dispozici. Při přípravě našich pokrmů se snažíme uplatňovat moderní metody a technologie přípravy pokrmů a také kombinovat a využívat nejlepší dovážené suroviny. Interiér restaurace byl vytvořen s cílem poskytnout příjemné posezení v prostředí, v kterém vynikne jedinečnost naší kuchyně. Věříme, že spojením originální kuchyně, spolehlivého servisu, inspirujícího prostředí a příjemné atmosféry Vám připravíme jedinečný zážitek. S jarem se zde otevírá rozsáhlá terasa s venkovním lávovým grilem, na kterém připravujeme vyhlášené steaky z chovu ,,Angust,,. Nechybí ani zvýhodněná nabídka poledního menu, pro váš obchodní, či pracovní oběd.

Služby

Pro hosty Volcano Complex je připravená komplexní péče o vlasy Kérastase hair salon Simple Beauty, dále Thai massage Sabai Volcano s individuální místností pro masáže ve dvou, kterou si užijí hlavně páry. Také zde naleznete širokou nabídku kosmetických procedur zahrnujících kompletní péči, od peelingu, obličejových procedur, přes zábaly a klasické spa procedury. Zde je myšleno prostě na vše a na každého, i o vaše zdraví se stará i tým lékařů a fyzioterapeutu… kvalita Vašeho života je zde vždy na prvním místě.

Volcano Complex je pravým místem pro moderního kosmopolitního člověka hledajícího inspirativní prostředí v kombinaci s moderním interiérem pro své vyžití. Funkcionalistická budova v sobě skrývá novou dimenzi jak pro načerpání sil a odpočinek, tak i kulinářské pokrmy s atmosférou individuálního přístupu.

Volcano SPA HOTEL s.r.o.

K Sopce 839/30
15800 Praha 5

Tel.: +420 777 776 665
recepce@volcanocomplex.cz
www.volcanocomplex.cz

Soutěž BCD Travel

Volcano

Čím jsou inspirována jména pokojů v luxusním Volcano SPA hotelu?

Vaše odpověď

Váš e-mail

Pro 5 nejrychlejších máme připraveny poukazy na celodenní vstup do Volcano Health Clubu – fitness a wellness pro 2 osoby v hodnotě 1.110

Uzávěrka soutěže: 31. května 2016

Sponzor vydáníeNewsLetter

BCD Travel Czech Republic s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, www.bcdtravel.cz, tel.: 224 500 010