Hilton Prague Old Town zrekonstruoval všechny pokoje a apartmány typu Executive

Hilton Prague Old Town zrekonstruoval všechny pokoje a apartmány typu
Executive

Hotel Hilton Prague Old Town oznámil dokončení druhé etapy plánované rekonstrukce pokojů a apartmánů typu Executive.

„Pokoje a apartmány v novém vzhledu po renovaci vypadají opravdu skvěle, výsledek předčil naše očekávání. Modernizované vybavení jistě ocení všichni hosté,“ uvedl generální ředitel hotelu Hilton Prague Old Town Christian Schwenke . Projekt je dílem švýcarské interiérové designérky Iny Rinderknecht, která se v oblasti hotelového designu pohybuje již řadu let.

Zemité šedohnědé odstíny s akcenty bílé, šedé a hořčicové uvnitř nových pokojů vyvolávají dojem luxusu. Interiéry jsou rovněž vybaveny novými skříněmi s designem orloje novými koberci a nábytkem vyrobeným na míru. Nad speciálním sofa, které v rozloženém stavu slouží jako postel pro dva, je umístěn sofistikovaný panel s patinovaným zrcadlem. V koupelně hosté uvítají větší čtvercová umyvadla a zrcadla s ochranou proti zamlžení.

Druhou etapou rekonstrukce, která následovala po první etapě dokončené v loňském roce, prošlo 10 apartmánů typu Executive suite a 18 hostovských pokojů typu Executive. Hotel Hilton Prague Old Town tak může nyní nabídnout celkem 73 plně zrekonstruovaných pokojů a apartmánů typu Executive.

Zdroj: www.ttg.cz

Soutěž BCD Travel

Volcano

Čím jsou inspirována jména pokojů v luxusním Volcano SPA hotelu?

Vaše odpověď

Váš e-mail

Pro 5 nejrychlejších máme připraveny poukazy na celodenní vstup do Volcano Health Clubu – fitness a wellness pro 2 osoby v hodnotě 1.110

Uzávěrka soutěže: 31. května 2016

Sponzor vydáníeNewsLetter

BCD Travel Czech Republic s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, www.bcdtravel.cz, tel.: 224 500 010